Już wkrótce, 29 maja - piątek na terenie zielonym przed szkołą odbędzie się "Piknik czytelniczy" dla uczniów i nauczycieli! Biblioteka szkolna prosi o zabranie ze sobą dobrego humoru, czegoś do siedzenia na trawie oraz książek. Będziemy czytać i nie tylko!
oprac. AZ

