wtorek, 16 czerwca 2026

GRATULACJE dla czytelników!

 

    1   edycja konkursu bibliotecznego   na  najlepszego czytelnika  roku  już  za nami! Uroczyste rozdanie nagród odbyło  się  dzisiaj  w  bibliotece  szkolnej.  Organizator konkursu, Anna Załęska przyznała: 3 pierwsze miejsca, 3 drugie miejsca i miejsce 3. Finaliści otrzymali  pamiątkowe  książki,  ozdobne  kubki,   różne drobne  upominki   oraz  bon  na  seans  filmowy  w  kinie Helios.

    Po co kupować, jeśli można wypożyczyć?! 

Gratulujemy wszystkim czytelnikom i zapraszamy! 

Kolejna edycja konkursu już we wrześniu!

oprac. AZ 

poniedziałek, 1 czerwca 2026

 29 maja biblioteka szkolna zorganizowała Piknik czytelniczy dla 8 klas Szkoły Branżowej i Technikum. Szkolne święto książki przebiegło w miłej atmosferze. Na ogromnym zielonym terenie szkoły czytaliśmy sobie, a dla chętnych były też wyzwania. Dziękujemy wszystkim uczestnikom! Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy!

fot. L.B.


oprac. AZ