1 edycja konkursu bibliotecznego na najlepszego czytelnika roku już za nami! Uroczyste rozdanie nagród odbyło się dzisiaj w bibliotece szkolnej. Organizator konkursu, Anna Załęska przyznała: 3 pierwsze miejsca, 3 drugie miejsca i miejsce 3. Finaliści otrzymali pamiątkowe książki, ozdobne kubki, różne drobne upominki oraz bon na seans filmowy w kinie Helios.
Po co kupować, jeśli można wypożyczyć?!
Gratulujemy wszystkim czytelnikom i zapraszamy!
Kolejna edycja konkursu już we wrześniu!
oprac. AZ








