29 maja biblioteka szkolna zorganizowała Piknik czytelniczy dla 8 klas Szkoły Branżowej i Technikum. Szkolne święto książki przebiegło w miłej atmosferze. Na ogromnym zielonym terenie szkoły czytaliśmy sobie, a dla chętnych były też wyzwania. Dziękujemy wszystkim uczestnikom! Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy!
![]() |
| fot. L.B. |


oprac. AZ





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz