poniedziałek, 1 czerwca 2026

 29 maja biblioteka szkolna zorganizowała Piknik czytelniczy dla 8 klas Szkoły Branżowej i Technikum. Szkolne święto książki przebiegło w miłej atmosferze. Na ogromnym zielonym terenie szkoły czytaliśmy sobie, a dla chętnych były też wyzwania. Dziękujemy wszystkim uczestnikom! Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy!

fot. L.B.


oprac. AZ


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz